Niemiecki online – ćwiczenia interaktywne

Ćwiczenia interaktywneNa dzisiaj mam króciutką notkę, właściwie informację. Uruchomiłem w tym tygodniu dział z interaktywnymi ćwiczeniami, gdzie będziecie mogli zupełnie za darmo i w ciekawy sposób sprawdzić swoje umiejętności z języka niemieckiego. Na razie dział jest w powijakach, dodałem kilka ćwiczeń, ale zamierzam go sukcesywnie rozwijać i wzbogacać. Będą ćwiczenia na słuchanie, teksty z lukami, ćwiczenia gramatyczne, może krzyżówki itp. Wszystkie z podziałem na stopnie trudności. Oznaczenia będą mam nadzieję jasne, bo skorzystam tu z obrazów i kolorów, aby wszystko maksymalnie ułatwić. Chętnie dowiem się, co na ten temat sądzicie, jak Wam się ten pomysł podoba. Może macie jakieś uwagi lub sugestie?

Ćwiczenia dostępne są pod adresem: http://blog.tyczkowski.com/cwiczenia-interaktywne/

Zapraszam!

Print Friendly
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Komentarze: 9
 1. Edyta

  A ja może trochę nie na temat:) ale chciałam podziękować za umieszczenie w ćwiczeniach interaktywnych Jetzt ist Sommer. Dzięki tej piosence odżyła ponownie moja miłość do niemieckiego. Wcześniej tego nie znałam:) niesamowite…
  Pozdrawiam

  • Łukasz Tyczkowski

   Nie ma za co dziękować :) uważam tę piosenkę za idealny wstęp do ćwiczeń interaktywnych na podstawie właśnie niemieckich utworów muzycznych. Przy okazji cieszę się, że pomogłem w powrocie :)
   Pozdrawiam

 2. Ewa

  Super!!! POMYSL NA MEDAL! Dzieki za cwiczenia, oby coraz wiecej tego bylo. Jedna uwaga przydal by sie jakis klawisz kierujacy spowrotem na strone glowna z cwiczeniami. Wprawdzie mozna cofnac sie do tylu ze strona, ale tak dla wygody bylo by dobrze:). I prosze duzo cwiczen na rozumienie tekstu (dialog, opowiadania) szczegolnie ze sluchu:) Pozdrawiam

  • Łukasz Tyczkowski

   Witam,
   przy każdym ćwiczeniu jest duży pomarańczowy przycisk po lewej stronie ekranu z napisem „menu”, zaraz nad „facebook”. Przewija się on wraz z przewijaniem strony, aby był bardziej widoczny :) Ćwiczenia będę dodawał w miarę możliwości :)
   Pozdrawiam

 3. Ewa

  Dzieki mnie ja to juz chyba slepne od tego wiecznego patrzenia w monitor i nic nie widze:)
  Dzieki i pozdrawiam.

 4. Alicja

  Super pomysł,przetestowałam kilka,będę wracać.

 5. eliza

  Jedyny rzetelny blog o tej tematyce! Gratuluje! Korzystam z niego non stop:)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge