Deutsche Bundesländer – Quiz

Zmiana szablonu bloga to nie jedyna nowość, jaką mam Wam do zaprezentowania. Kolejnym dodatkiem będą różnego rodzaju quizy, które będę zamieszczał we wpisach bloga. Kiedyś rozwijałem dział z ćwiczeniami interaktywnymi zupełnie oddzielnie, ale postanowiłem to zintegrować z blogiem, żeby nauka i ćwiczenia były jeszcze łatwiejsze. Na pierwszy ogień idzie quiz sprawdzający znajomość stolic niemieckich krajów związkowych. Zapraszam do sprawdzenia swojej wiedzy! Po udzieleniu wszystkich odpowiedzi Wasze wyniki będą podane na tablicy. Wystarczy tylko podać swoje imię i adres e-mail (nie będzie on publikowany). Liczę też na Wasze komentarze i uwagi co do tego rodzaju ćwiczeń.


Sprawdź swoją znajomość niemieckich krajów związkowych (Bundesländer) i ich stolic. Masz 2 minuty na zaznaczenie swoich odpowiedzi. Do dzieła!

Tablica wyników: Deutsche Bundesländer

max z 14 punktów
# Nazwa Dodany Punkty Wynik
Tabela ładuje się
Brak dostępnych danych
Print Friendly
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Komentarze: 10
 1. Agnieszka Drummer

  Ph, a mnie nie ma na liście, a też miałam 14 punktów ;). Na dodatek nie da rady wpisać razem „Agnieszka Drummer”, bo ostatnich dwóch liter nie łapie ;).

  • Łukasz Tyczkowski

   Dziwne, jutro to sprawdzę będąc niezalogowanym. Dzięki za feedback.

   A po udzieleniu wszystkich odpowiedzi podałaś imię, maila i kliknęłaś później „Abschicken”?

  • Łukasz Tyczkowski

   Naprawiłem :) wszystko tkwiło w ustawieniach.

 2. kolka

  Super, macht Spa $

 3. ewa

  trudne:)

 4. Justyna

  Jestem stałą bywalczynią bloga w związku z tym, że mam do czynienia z klientami z Niemiec i lubię wiedzieć co w trawie piszczy. Poprzedni szablon był ładny ale ten jest ładniejszy :)

 5. Gabriela

  A czemu tym razem , nie można zobaczyć gdzie się popełniło błąd. Wcześniej w tych qiuz pokazywało błędną odpowiedz na różowo a porawną na zielono. Ten systme był lepszy bo wiedziłam gdzie zrobiłam błąd i mogłam na tym błędem popracować , żeby utrwalić w głowie. Tymczasem tu nie wiem gdzie błąd popełniłam , takie troszkę Lotto ….a nie nauka , pozdrawiam

  • Łukasz Tyczkowski

   Po rozwiązaniu Quizu kliknij „Fragen ansehen”, zobaczysz wtedy, co było „korrekt”, a co „inkorrekt”.

 6. Krystyna

  Nie będę się kompromitować :-( ale gratuluję wszystkim zdobywcom 100 punktów.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge