Zapraszam na kursy niemieckiego online!

Oficjalnie ruszył projekt kursów niemieckiego online w grupach. Dotychczas prowadziłem jedynie zajęcia indywidualne w Szkole Języków Obcych PAROLI, ale postanowiłem poszerzyć ofertę swoją i tym samym szkoły, wprowadzając właśnie kursy grupowe. Na razie będę skupiał się na webinarach, wykładach na określone tematy, później mam zamiar prowadzić usystematyzowane kursy języka niemieckiego online, np. dla osób początkujących lub opiekunek osób starszych. Nauka odbywa się w wirtualnej klasie, więc Skype czy inne komunikatory nie są potrzebne. W początkowym okresie mam bardzo korzystną promocję: 1 wykład kosztuje tylko 6 zł. To daje Wam ponad 50% oszczędności. Zapraszam do spróbowania ;)

Obecnie w ofercie są następujące wykłady:

Auf Wiedersehen!

Print Friendly
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Komentarze: 16
 1. Kasia

  za 6 zł to aż nie da się nie spróbować ;)

  • Grazyna

   dokładnie :)

 2. Wojtek

  Cena bardzo atrakcyjna, jak długo będzie utrzymana? Kiedy pojawią się kolejne wykłady i z jaką częstotliwością będą się pojawiać dalej?

 3. KP

  Warto się uczyć tego języka :D

 4. Aleksandra z Niemieckiej Sofy

  Gratuluję kolejnego projektu! :)
  Aleksandra z Niemieckiej Sofy pisal/a ostatnio…Urodziny Niemieckiej Sofy!

 5. Marek

  Bardzo fajna inicjatywa. Gratuluje wykonania. Za rok kończę studia i zamierzam wyjechać do pracy do Niemiec. Na pewno przydadzą mi się Twoje kursy. Wielkie dzięki!
  Marek pisal/a ostatnio…Zabi Sp z o. o. producent kół i zestawów kołowych

 6. Damian

  Cena będzie stała, czy obecna to tylko tymczasowa?
  Pozdrawiam
  Damian pisal/a ostatnio…TYPER: Półfinały

 7. Anna

  Czy przy zakupie kilku lekcji przewidywane są jakieś zniżki lub oferta na cały pakiet?

  • Łukasz Tyczkowski

   Na razie w ofercie są pojedyncze webinary, lekcje nie są sprzedawane w pakietach Poza tym cena jest promocyjna i wynosi mniej niż 50% ceny wyjściowej. To powinno wystarczyć ;)

 8. Jacek Oskiera

  Te 6 zł to jest cena tylko pierwszego wykładu? Czy w tej cenie można oczekiwać np. kompletu kursu dla początkujących? Te webinary są do ściągnięcia, czy tylko będą dostępne online?
  Jacek Oskiera pisal/a ostatnio…Zarabianie na blogu, a ukraiński „Mam Talent”

  • Łukasz Tyczkowski

   We wpisie widnieje „1 wykład kosztuje tylko 6 zł.” Nie jest to więc cena za komplet czy cały kurs. Są to webinary, więc już z definicji słowa wynika, że nie sprzedaję materiałów, które chociażby tutaj udostępniam za darmo, sprzedawane są natomiast miejsca na webinarach, czyli wykładach przez Internet.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge