👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Łukasz Tyczkowski – autor bloga

Łukasz TyczkowskiOd wielu lat pasjonuję się językiem niemieckim, jestem filologiem z doświadczenia oraz z doświadczeniem :) Swoją pasję przelewam m.in. na wirtualne strony tego bloga, który jest obecnie jednym z najczęściej (jeżeli nie najczęściej) odwiedzanych blogów o języku niemieckim. Miesięcznie notuje ok. 200 000-250 000 odsłon! Od stycznia 2011 roku prowadzę Szkołę Językową PAROLI, gdzie jestem także lektorem języka niemieckiego.

UWAGA!
Niestety nie jestem w stanie pomagać w pisaniu prac, odrabianiu prac domowych i tłumaczeniu wszystkim, którzy o to proszą, więc jeżeli wyślesz takie zapytanie, możesz nie otrzymać odpowiedzi. Przykro mi.

Do wydawnictw i ich przedstawicieli

Szanowni Państwo, nie zajmuję się pisaniem recenzji w zamian za przesłanie egzemplarza recenzenckiego. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, proszę o kontakt, chętnie przedstawię ofertę oraz pełne statystyki bloga.


    ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH (wymagane)

    Wyrażam dobrowolnie i świadomie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Paroli Łukasz Tyczkowski z siedzibą w Suwałkach, podanych za pomocą formularza kontaktowego. Informujemy, że Paroli Łukasz Tyczkowski z siedzibą 16-400 Suwałki, ul. Klonowa 40/107, jest administratorem danych osobowych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich oraz żądania usunięcia. Podanie danych osobowych jest niezbędne do kontaktu z Państwem. Szczegóły przetwarzania danych: Polityka prywatności

    Jeżeli przycisk "Wyślij wiadomość" nie działa, sprawdź, czy zaznaczyłeś/aś pole "ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH".