👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Nie przegap wpisu, subskrybuj!

Jeżeli męczy Cię nieraz zaglądanie na bloga w poszukiwaniu nowych wpisów, powinieneś/powinnaś rozważyć skorzystanie z jednej z poniższych możliwości, aby to wpisy same trafiały do Ciebie. Wybrałem opcje, które uważam za najbardziej trafne i wygodne, a jednocześnie takie, które są moim zdaniem najpopularniejsze.

Opcja nr 1 – nieaktywna

Bardzo wygodnym sposobem dowiadywania się o nowych wpisach na blogu jest subskrypcja kanału RSS w usłudze Feedburner. Wystarczy podać swój adres e-mail, aby otrzymać wiadomość za każdym razem, gdy tylko opublikuję na blogu nowy artykuł. Twój adres e-mail jest bezpieczny i gwarantuję, że nie zostanie wykorzystany do przesyłania jakichkolwiek innych wiadomości poza powiadomieniami o nowych wpisach.

Opcja nr 2

Kolejną możliwością bycia na bieżąco z moimi wpisami jest dołączenie do grona fanów bloga na FB. Tam dzieje się też wiele innych, ciekawych rzeczy, więc jest to dodatkowy sposób na poszerzenie swojej wiedzy. Jeżeli nie masz tam konta, skorzystaj z opcji nr 1 lub rozważ inne wyjście.

Opcja nr 3

Tę możliwość podaję na końcu, gdyż sam rzadko korzystam z podobnych sposobów. Chodzi mianowicie o dodanie kanału bloga do dowolnie wybranego czytnika RSS.
Podaję link: feeds.feedburner.com/tyczkowski

A na deser…

Jeżeli macie natomiast ochotę śledzić mnie na instagramie, gdzie dzielę się zdjęciami z lotu ptaka, to zapraszam! Od kilku lat latam dronami, a od pewnego czasu robię to też zawodowo (DroneUpusługi dronem). Z kolejnego hobby zrobiłem sobie sposób na życie :) Aby znaleźć mój profil, zeskanuj poniższy znacznik nazwy lub wejdź bezpośrednio tutaj: instagram.com/droneup.pl.

Odsłon: 6 393