Ciekawostki

Język niemiecki bez wątpienia jest językiem ciekawym. Dobra, wszyscy Deutschhasser możecie mnie za to zlinczować, ale zdania nie zmienię ;p Na tej stronie będę prezentował więc wszystko, co w jakiś sposób mnie interesuje, a może zainteresuje także i was :)


W dziale „Ciekawostki” będzie można znaleźć rubryki:

Odsłon: 29 913

komentarzy 9

  1. witam. Trafilem na ten blog przypadkowo. Dosyc fajnie opisane sa slowka tygodnia. Brakuje mi na tym blogu takich ciekawostek z gramatyki jez niemieckiego jak np czasowniki konczace sie na -ung zawsze maja rodzajnik, teraz dokldnie nie pamietam ale chyba das. Jesli jest to mozliwe to przydaloby sie to tutaj.

  2. Bardzo fajna strona, śledzę ją dłuższy czas :) Bardzo dziękuję za włożoną pracę, która pomaga innym :) Strona fajnie się rozbudowuje.. życzę dalszych pomysłów i sukcesów :)

  3. Super blog . Dużo nowych słówek i ciekawostek
    Chętnie będę tutaj zaglądać i czekam na jakieś nowe rzeczy :)

  4. Witam. mam nadzieję że nie zostanę zlinczowany za to co teraz napiszę: nie mam głowy do języków obcych i ich nie lubię a niemieckiego w szczególności … pewnie dziwne co tu robię… wpadłem na ten blog przypadkiem i … jakoś tak się stało że nie uciekłem od razu ;) tak sobie siedzę i czytam wpisy- szczególnie ciekawostki i jakoś awersja do niemieckiego ustępuje ;) Wpisy nawet te bardziej gramatyczno-słówkowe nie przypominają nudnych podręczników a jak to czytam to nie staje mi przed oczami „Pani od niemca” ze szkoły :P Gratulacje dla autora za dobrego bloga! Tak trzymaj!

Napisz komentarz