👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Kursy niemieckiego w Niemczech

Nauka języka niemieckiego w formie wyjazdu zagranicznego metodą immersji to bogactwo korzyści. Dla Polaków niemiecki w Niemczech ma zasadnicza zaletę, otóż wyjazd do Niemiec nie jest tak kosztowny jak w dalszych kierunkach, tym samym kurs języka niemieckiego w Niemczech jest tańszy. Jeśli zależy nam na jak najniższych kosztach kursu, warto przemyśleć nie tylko destynację, ale również termin. Sprachcaffe udostępnia kursy językowe przez cały rok. Sam wybierasz, kiedy wyjedziesz i na jak długo. Wybierając sezon mało turystyczny możesz zaoszczędzić na kosztach dojazdu, zakwaterowania, jak również biletach do wielu atrakcji turystycznych. Planując wyjazd w wakacje, latem kurs językowy możesz połączyć z wypoczynkiem i wakacjami, spędzając je w Monachium czy Frankfurcie korzystając z niemieckiej oferty turystycznej. Jedną z propozycji lokalizacji kursu niemieckiego w jego naturalnym środowisku jest Frankfurt. Szkoła językowa we Frankfurcie specjalizuje się w organizacji kursów i obozów młodzieżowych. Frankfurt to połączenie nowoczesności z zabytkami historycznymi, zadziwiające wielu turystów.

Kursy niemieckiego we Frankfurcie

Kursy niemieckiego we Frankfurcie nad Menem

Wbrew pozorom zwiedzanie miasta może zająć nam więcej niż tydzień. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oferta rozrywek w mieście jest bardzo rozbudowana, tym samym okazji do szlifowania niemieckiego nie brakuje, a wakacje w mieście mogą być jedynymi z najbardziej udanych w naszym życiu. Niesamowita atmosfera, jaką tworzą animatorzy kursu zapewnia doskonałą integrację wewnętrzną w środowisku kursantów, jak również z otoczeniem poprzez rozmaite propozycje uczestnictwa w festiwalach, wydarzeniach i festynach lokalnych. Poznając kulturę niemiecką, tradycje i zwyczaje również poszerzamy swoją wiedzę o języku, jego historii i ewolucji. Frankfurt nad Menem to jeden z ważniejszych ośrodków ekonomicznych na starym kontynencie. Miasto znane jest z międzynarodowego portu lotniczego, nierzadko uważanego za największe centrum przesiadkowe w Europie. Doskonała komunikacja z największymi miastami wielu krajów sprawia, ze miasto jest chętnie odwiedzane przez młodzież, rodziny, biznesmenów, podróżników. To właśnie we Frankfurcie znajduje się Mila Muzeów, którą ciągnie się wzdłuż Menu. Znajdują się tutaj rozliczne klimatyczne restauracje, zabytki i muzea godne odwiedzenia i poczucia niesamowitej atmosfery. Wyjeżdżając na kurs językowy we Frankfurcie nie sposób nie wybrać się do Sachenhausen w Mili Muzeów, dzielnicy zwanej także dzielnicą wina jabłkowego z 20 barami gęsto rozlokowanymi na niewielkiej przestrzeni.

Niemiecki w NiemczechTo nie są jedyne atrakcje Frankfurtu, w którym możesz spędzić aktywnie i efektywnie czas na kursie językowym opartym na obcowaniu z językiem i jego używaniu w sytuacjach codziennych. Ekspozycja na bodźce językowe w różnej formie jak chociażby osłuchanie się z językiem w komunikacji miejskiej, na ulicy, czy opatrzenie poprzez mijane reklamy i witryny doskonale wpływa na nabywanie języka bez stresu, wysiłku, za to skutecznie i trwale. Szkoły językowe Sprachcaffe to wyselekcjonowane placówki o doskonałej renomie, zapewniające wysoki poziom nauczania na wszystkich etapach zaawansowania. Każdemu z  kursantów przydzielony zostaje opiekun sprawujący pieczę nad organizacją kursu, również nad zapewnieniem niezbędnych materiałów dydaktycznych. Organizowane obozy młodzieżowe z językiem niemieckim w Niemczech są w pełni bezpieczne dla kursantów, co jest ważnym atutem na tle konkurencji. Gwarancją sukcesu i zadowolenia jest grono stałych klientów Sprachcaffe, które corocznie się powiększa. Wielu kursantów korzysta z kursów Sprachcaffe cyklicznie, nawet kilka razy w roku. Wieloletnie doświadczenie w realizacji kursów pozwala organizatorowi sprostać najbardziej wybrednym oczekiwaniom klientów.

Kursy niemieckiego w Monachium

Kursy niemieckiego w Monachium

Niemiecki w NiemczechAlternatywą dla Frankfurtu jest Monachium. Destynacja ta polecana jest szczególnie na kurs językowy dla dorosłych. Dzięki pobytowi w Niemczech można nie tylko uczyć się niemieckiego, ale się go nauczyć. Wystarczą 2-3 tygodnie w szkole Sprachcaffe, by podszkolić język. Nauka niemieckiego w Niemczech to przede wszystkim nauka w praktyce, zarówno podczas zajęć dydaktycznych, jak i w czasie wolnym, poprzez jego aktywne wykorzystanie. Nowi znajomi, kursanci z różnych krajów oraz wieczorne życie Monachium pozwala na odkrywanie niemieckiego, jakiego dotąd nie znaliśmy. W ojczyźnie Bratwurst i Oktoberfestu zdecydowanie łatwiej jest przyswoić słownictwo i spontaniczność wypowiedzi, niżeli uczęszczając na kurs językowy w Polsce. Poza zajęciami zorganizowanymi przez Sprachcaffe również mamy okazję do nauki poprzez zakwaterowanie w rodzinach goszczących bądź też zamieszkanie w bursach wraz z innymi kursantami, dla których językiem komunikacji jest niemiecki. Kursy w Niemczech są doskonałą formą powtórki, utrwalenia wiadomości jak również pretekstem do przełamania bariery językowej. Brak dostępu do języka polskiego jest kluczowy dla powodzenia kursu. Z tego tez powodu grupy kursantów są tak dobierane, aby w żadnej z nich nie było dwóch Polaków, co wymusza komunikację w języku niemieckim i ogranicza używanie polskiego. Dzięki kursom zagranicznym można poznać wielu wartościowych ludzi, zaprzyjaźnić się w gronie grupy kursantów, a relacje te podtrzymywać również po powrocie z kursu.

Bezsprzecznie wyjazd do Niemiec to niesamowita przygoda i nowe doświadczenie, dzięki którym nasz niemiecki zyska na jakości. To kompilacja największych zalet edukacji językowej w jednej formie kursu, doskonale zastępująca konwersacje z native speakerem, jak i szereg zajęć z obszaru gramatyki, słownictwa. Obcowanie z żywym językiem, również językiem ulicy, potocznym niemieckim pozwala poczuć się pewniej i być bardziej elastycznym językowo wzbogacając swój słownik o słówka i zwroty nie mieszczące się w konwencji niemieckiego według Goethe Institut, a niezwykle praktyczne w użyciu podczas pobytu w Niemczech.

Kliknij i sprawdź pełną ofertę kursów niemieckiego w Niemczech!

Możesz zamówić darmowy katalog i załapać się na wiele zniżek i promocji!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row] Odsłon: 3 995