👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Język niemiecki O mnie Technologia Varia

Konkurs na blogu i Facebooku ? poleć znajomym!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Konkurs na Facebooku

Ogłaszam konkurs, w którym możecie wygrać pamięć Pendrive 4GB. Nie musicie odpowiadać na żadne pytania, nie musicie nic pisać po niemiecku, wystarczy Wasze zaangażowanie. Już wyjaśniam o co chodzi.

Nagroda powędruje do osoby, która zaprosi na fanpage niemiecki online na Facebooku najwięcej znajomych. Należy zgłosić chęć uczestnictwa w konkursie, dodając wpis na tablicy, wystarczy napisać „Biorę udział”. Osoby, które zaprosicie, muszą dodać komentarz do Waszego wpisu, że zostały właśnie przez Was zaproszone. W ten sposób sprawdzimy ilość zaproszonych osób.

Kilka reguł:

  • nagrodę może otrzymać tylko osoba mieszkająca w Polsce lub osoba, która poda polski adres do wysyłki;
  • konkurs rozpoczniemy jedynie wtedy, gdy chęć uczestnictwa zgłosi co najmniej 15 osób (to niecałe 5% wszystkich obecnych Fanów);
  • aby ubiegać się o nagrodę, należy uzyskać minimum 10 potwierdzonych nowych Fanów;
  • nie ma ograniczeń co do ilości poleconych osób, jeżeli ich liczba przekroczy 10;
  • pamiętaj – im więcej, tym lepiej;
  • konkurs kończymy w środę 22. grudnia o godzinie 12:00; osoba, która o tej godzinie będzie miała najwięcej potwierdzonych zaproszeń, otrzyma nagrodę pocztą;
  • jeżeli do 22. grudnia do godz. 12:00 nie zgłosi się wymagana ilość osób i nie będzie można wyłonić zwycięzcy, konkurs zostaje zakończony bez nagradzania, natomiast po Nowym Roku ruszy jego 2-ga edycja :)

Niestety na razie nie przewiduję nagród za 2. czy 3. miejsce, ale bez obaw, przyjdzie czas i na to ;) Wszelkie pytania możecie zadawać na Facebooku.

Pozdrawiam i powodzenia!
Łukasz :)

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

Napisz komentarz