👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Edutainment - nauka poprzez zabawę Język niemiecki Materiały wideo do nauki Sprawności komunikacyjne - materiały

MaturaToBzdura (?) – Język niemiecki

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

24. odcinek programu MaturaToBzdura pt. ?Język niemiecki”. Kuba Jankowski zadaje w nim proste polecenia z języka niemieckiego, np. „Jak nazwiesz Gdańsk w języku niemieckim?” albo „Policz do dziesięciu po niemiecku.” Poradzilibyście sobie? :)

Nic dodać, nic ująć :) Tak poza tym: Czy uważacie, że matura to bzdura?

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarzy 17

  1. ile bym dała, żeby tak wyglądała matura ustna z niemieckiego- miałabym 100% :) Matura to była dla mnie bzdura, dopóki nie musiałam jej zdawać

      • Matma jest spoko, ale rzeczywiście niektórzy mogą przez nią nie zdać matury. Chociaż ja uważam, ze zadania na podstawie są tak proste, że zdanie matmy nie powinno stanowic problemu dla inteligentnego człowieka. Większą bzdurą jest zdawanie ustnego polskiego, przecież to siędo niczego nie przyda…

        • Zosiu, Zosiu podkopujesz moją pewność siebie w temacie inteligencji :) z matmy zawsze byłem kiepski, podobnie z fizy, chemii i kilku innych tam jeszcze przedmiotów ;) języki za to szły mi całkiem, całkiem ;)

  2. Obejrzałam ten odcinek i bardzo mi się spodobał. Na końcu powiedziane było, że zapraszają na kolejny odcinek w piątek o godzinie 10. (to można oglądać w telewizji, czy w internecie?) ;) Każdy odcinek jest o języku niemieckim?

Napisz komentarz