👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Język niemiecki Varia

Jutro matura z języka niemieckiego…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Matura z niemieckiego 2011Jutro przystąpicie do części pisemnej egzaminu maturalnego z języka niemieckiego. Część z Was na poziomie podstawowym, część na rozszerzonym. Bez względu na to życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna po prostu powodzenia. Niech zacznie się szybko i równie szybko skończy i niech wyniki będą pozytywne. Przy okazji powodzenia na ustnym ;) Ich drücke die Daumen!

Zapraszam wszystkich maturzystów do podzielenia się wrażeniami dzisiaj, czyli jeszcze przed maturą i jutro, czyli już po. Piszcie w komentarzach lub na Facebooku :)

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarzy 10

  1. Będę jedną z dwóch osób w szkole, która zdaje pisemny rozszerzony i jedyną na rozszerzony ustny. Brawa dla mnie :] .

  2. u mnie 7 osób rzuciło wie na rozszerzenie:) zobaczymy jak to będzie – próbne rozszerzenie napisałam na 65% ale teraz chyba jestem bardziej przygotowana

    • Nie. Po prostu nie chcę by mi było wstyd przed innymi czy nawet samym sobą ;) .

      Chociaż jeśli chodzi o studia, to mogę pójść albo w komputery, albo w języki obce (tu mnie interesuje właściwie lingwistyka stosowana).

      • Czytając Twojego bloga jestem za komputerami ;) Wygląda to jak Twoja pasja, więc mogę wróżyć Ci świetlaną przyszłość :) Takich ludzi dzisiaj potrzeba: z pasją, zainteresowaniami, wiedzą. I jeszcze stawiasz sobie wyżej poprzeczkę, np. z maturą, będzie dobrze ;)

Napisz komentarz