👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Doskonalenie zawodowe Język niemiecki O mnie Varia

Top 100 Language Lovers 2011 – wyniki

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Top 25 Language Learning Blogs 2011Wczoraj portal bab.la i blog Lexiophiles ogłosiły wyniki głosowania na najlepsze blogi językowe, strony na Facebooku i konta Twitter („Top 100 Language Lovers 2011”, „Top 25 Language Learning Blogs 2011”, „Top 25 Language Professionals Blogs 2011”, „Top 25 Language Facebook Pages 2011”, „Top 25 Language Twitterers 2011”). Mnie interesuje przede wszystkim kategoria „Top 25 Language Learning Blogs 2011”, bo to właśnie w niej można było głosować na mojego bloga. W tym roku miałem dosyć mało weny, żeby prosić o Wasze głosy. Nie tak dawno skończyło się głosowanie Blog Roku, teraz znowu Lexiophiles i bab.la… Poprosiłem raz, krótkim, konkretnym wpisem i tyle, później to trochę przygasło, przede wszystkim na brak czasu. Z tego też powodu głosów od czytelników miałem naprawdę mało.

W tym roku wpłynęły 742 zgłoszenia, natomiast w głosowaniu wzięło udział ponad 47 tysięcy osób z całego świata, na same blogi w kategorii ?Language Learning Blog 2011? oddano 10584 głosy. Ale do sedna: mój blog znalazł się na 7. miejscu na liście „Top 25 Language Blogs 2011” (13. miejsce w klasyfikacji ogólnej, na 742 zgłoszenia, łącznie ze stronami na Facebooku i kontami na Twitterze), co dosyć mnie zdziwiło, bo, jak już wspomniałem, głosów było mało. Warto wspomnieć, że głosy czytelników tworzą jedynie 50% oceny końcowej, reszta to analiza zespołu bab.la i Lexiophiles. Blog o języku niemieckim wyprzedził wszystkie inne blogi z Polski, ustępując głównie blogom z innych krajów, które istnieją znacznie dłużej i mają naprawdę sporą rzeszę czytelników.

To chyba tyle w tym temacie :) Dzięki wszystkim za głosy i do następnego… konkursu ;)

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarze 3

Napisz komentarz