👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Gramatyka niemiecka Język niemiecki

Uzupełniona lista czasowników mocnych i nieregularnych

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Na prośbę czytelników bloga zaktualizowałem listę czasowników mocnych i nieregularnych. Dodatkowo całą tabelkę możecie ściągnąć sobie na dysk komputera w formacie pdf lub wydrukować bezpośrednio z bloga. Z takiej drukowanej wersji jest znacznie łatwiej się uczyć. Powodzenia z „trzema formami” :)

Lista Czasownikow Mocnych Nieregularnych Niemiecki by Łukasz Tyczkowski on Scribd

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 5.00 (92%) - 1 głos

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarzy 8

 1. Ja zawsze przygotowywałem sobie materiały sam – obecnie taki rachunek sumienia wisi na mojej tablicy korkowej i od czasu do czasu przypomina mi o drobnostkach, jakie wylatują z głowy :) .

  • Tabela czasowników to coś, co trzeba co jakiś czas powtarzać, w sumie jak wszystko inne :/ Warto jest powracać do tego tematu, żeby nie myliły się nam te wszystkie oboczności.
   btw widzę, że zacząłeś korzystać z CommentLuv, prawidłowo, dostajesz dzięki temu linki dofollow ;) a jak sprawdza się u Ciebie DISQUS? Też chciałem go u siebie instalować, ale coś mnie wtedy zatrzymało i zostałem przy własnym systemie komentarzy :)

   • CommentLuv fajna sprawa jednak. Teraz przynajmniej wiem, co to jest ;) .

    A jeśli chodzi o Disqus, czasami zdarzy mu się zjeść komentarze i ich nie wyświetlać na stronie wpisu, ale nikt mi się nie skarżył, czyli tylko ja u siebie to widzę :] .

    A ogólnie śmiga b. ładnie, maile wysyła. Nie mam zresztą wyboru na Tumblrze – albo Disqus albo nic ;) .

    • Mówisz o mailach z subskrypcją komentarzy?
     Powiedz mi tylko, bo się nie zagłębiałem, gdzie przechowywane są komentarze z Disqus? Na Twoim serwerze czy u nich? Chociaż może to być nieadekwatne, skoro masz domenę podpiętą pod Tumblr, to i tak baza danych należy do nich.
     Tak przy okazji: ciekawe tematy poruszasz u siebie, to moje drugie ja, ale nie jestem tak „wtajemniczony” jak Ty ;)

     • Komentarze od Disqus są przechowywane są o Disqus, bo są „wklejane” tylko za pomocą JS.

      Ciekawe tematy? Miło słyszeć – zapraszam do subskrypcji i komentowania ;) .

Napisz komentarz