👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Język niemiecki Varia

EURO 2012 – plan meczów po niemiecku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

EURO 2012 - plan meczów po niemieckuZnalazłem nie lada gratkę dla wszystkich miłośników piłki nożnej. Są to mianowicie gotowe do wydrukowania tabele rozgrywek meczów na EURO 2012 dla grup A, B, C i D. Możecie wybrać i wydrukować wersję, która bardziej Wam się podoba. Główny element tabel tworzą cztery kolumny z grupami i państwami, które w tych grupach się znajdują. Przy każdym meczu macie podane najważniejsze informacje: datę, miasto, w którym się odbędzie oraz godzinę spotkania. Poniżej znajdziecie miejsce na wpisanie ilości punktów oraz bramek dla każdego kraju, który wyjdzie ze swojej grupy. Jeszcze niżej będziecie mogli uzupełnić kraje, które przejdą kolejno do ćwierćfinału (Viertelfinale), półfinału (Halbfinale) oraz do finału (Finale). Tam na końcu od razu możecie sobie uzupełnić Polskę ;)

Podgląd pierwszej tabeli (helles-koepfchen.de) – pobierz

Podgląd drugiej tabeli (miamaus.de) – pobierz

Fot.: SXC.hu

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarze 4

  1. świetne tablice, pobrałam pierwszą : ) teraz tylko pozostaje nam czekać na otwarcie Euro i mecze : )nie umie sie doczekac pozdrowienia

Napisz komentarz