👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Doskonalenie zawodowe O mnie Varia

Blogi językowe na Blog Forum Gdańsk 2012

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Blog Forum Gdańsk 2012Blog Forum Gdańsk 2012 ma wyglądać zupełnie inaczej niż przed rokiem. Organizatorzy postanowili mianowicie oddać w ręce internautów decyzję o wyborze prelegentów, a więc i tematów, które mają zostać poruszone. Wystąpią przede wszystkim przedstawiciele blogosfery, których pozycja jest już dosyć silnie ugruntowana. Nie ma tam jednak ani słowa o blogerach językowych. Zauważył to też Przemysław Żyła i napisał do mnie ostatnio, że możemy coś razem w tym kierunku zrobić.

Sam chętnie spotkałbym się w końcu w realu z blogerami i blogerkami, których też pasjonuje nauka czy nauczanie języków obcych. Zawsze byłaby to okazja do ciekawej dyskusji, wymiany doświadczeń czy po prostu do lepszego poznania się poza Internetem. Jeżeli więc piszesz bloga o językach, wykop ten wpis, napisz o tym na swoim blogu i zgłoś się na Blog Forum Gdańsk, a może organizatorzy nas zauważą i uświadomią sobie, że też tworzymy sporą grupę w polskiej (i nie tylko) blogosferze.

Więcej informacji: //blogforumgdansk.wykop.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

Napisz komentarz