👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Doskonalenie zawodowe Język niemiecki Varia

Zniżka na dwumiesięcznik dla nauczycieli i lektorów języka niemieckiego

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Nauczaj lepiej! Język NiemieckiSpecjalnie dla czytelników mojego bloga redakcja czasopism edukacyjnych EduPress przygotowała wyjątkową ofertę. Każda osoba, która zdecyduje się zamówić prenumeratę czasopisma „Nauczaj lepiej! Język Niemiecki”, może liczyć na 20% zniżki! Wystarczy napisać na adres:

l.lopuszanski@raabe.com.pl

i powołać się na informację na blogu.

Samo czasopismo można sobie obejrzeć pod tym linkiem: //www.edupress.pl/pobierz-na-probe/, gdzie znajduję się też bezpłatna wersja elektroniczna. I jeszcze kilka słów o samym dwumiesięczniku:

Czasopismo dla nauczycieli wszystkich typów szkół i poziomów nauczania. Stanowi odpowiedź na wielokrotnie zgłaszane przez nauczycieli języka niemieckiego zapotrzebowanie na materiał umożliwiający atrakcyjną naukę języka. W czasopiśmie, które zdecydowanie różni się od innych istniejących na rynku wydawnictw prasowych, znajduje się wiele nowatorskich rozwiązań glottodydaktycznych, potrzebnych we współczesnym nauczaniu. Materiały publikowane na łamach można łatwo zaadoptować na potrzeby prowadzonych zajęć.

Cechą wspólną poszczególnych „zeszytów” są dodatkowe, właściwie dobrane i urozmaicone materiały zarówno dla nauczyciela, jak i osób uczących się. Materiały te uatrakcyjnią pracę na lekcjach, uzupełnią treści podręcznikowe i poszerzą aktualną wiedzę osób uczących się języka. Każdy numer czasopisma składa z 5-6 artykułów korespondujących z tematem zeszytu. Wszystkie artykuły oprócz aspektu teoretycznego zawierają szczegółowe opisy propozycji pracy z załączonymi materiałami dydaktycznymi, pozwalającymi na przełamanie bierności uczniów na lekcjach. Co warte podkreślenia – proponowane przez autorów koncepcje zostały zweryfikowane w praktyce szkolnej.

Zapraszam!

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

Napisz komentarz