Język niemiecki Landeskunde - realioznawstwo

Halloween w Niemczech z Waszego punktu widzenia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Potraktujmy ten wpis jako swoisty wstęp do czegoś większego. Kiedyś pisałem już o Halloween w Niemczech, ale teraz chciałbym pójść o krok dalej i wciągnąć Was do zabawy. Wpis będzie miał charakter społecznościowy, bo to Wy będziecie jego głównymi, a właściwie jedynymi autorami. Możecie nadsyłać swoje zdjęcia, które zrobiliście różnym rzeczom, wydarzeniom czy osobom podczas swojego pobytu w Niemczech. Formularz jest raczej prosty w obsłudze. Do zdjęcia czy pakietu zdjęć (musicie załączyć min. 1 zdjęcie, inaczej nie można wysłać formularza) podajcie proszę nazwę miasta, gdzie zostały one zrobione, możecie to także wzbogacić krótkim opisem lub własnym komentarzem. Pojawi się on później przy danym materiale. Na koniec podpiszcie się, podajcie namiary do siebie (adres e-mail) i kliknijcie ?Prześlij?. To jak? Pomożecie? ;)

Uwaga!
2 osoby, które nadeślą najciekawsze zestawy zdjęć i dodadzą do nich komentarz, otrzymają ode mnie nagrody niespodzianki. 

[si-contact-form form=’2′]

Foto: sxc.hu

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

Napisz komentarz