👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Technologia Varia

comLEARN.pl – wspólna nauka i hobby

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Mieliście kiedyś taki problem: „Chcę się uczyć np. j. niemieckiego, ale nie mam z kim.” albo „Mam ciekawe hobby i nie wiem, kto jeszcze się w okolicy tym interesuje.”? Teraz jest szybkie i proste rozwiązanie: comlearn.pl. Twórcą jest osoba prywatna z Kielc, która pisze: Nie od dziś wiadomo, że z drugą osobą lub kilkoma osobami DUŻO łatwiej się uczyć, wzajemnie mobilizować i motywować do nauki.

Ten serwis to umożliwia i jest całkowicie DARMOWY. Można w nim znaleźć osoby mieszkające w Twojej okolicy, które też chcą się uczyć tego, co Ty lub Twoje dziecko. Oprócz nauki możesz szukać osób lub grup i realizować swoje hobby i pasje! To jeszcze nie wszystko.

Serwis to swoista platforma łącząca:

  • osoby chcące się wspólnie uczyć,
  • korepetytorów,
  • uczniów,
  • kursantów
  • osoby szukające wiedzy w różnych dziedzinach życia począwszy od spraw przyziemnych dotyczących np. makijażu czy diety, a skończywszy na sprawach pozaziemskich jak np. skontaktować się z UFO, czy w jaki sposób dostać się na Marsa.

Jako dołączyć ?

  1. wejdź na stronę www.comlearn.pl
  2. zarejestruj się
  3. zaloguj się
  4. i już możesz szukać interesujących Cię tematów i grup oraz zakładać własne w których chcesz się uczyć lub realizować swoje hobby
  5. zaproś swoich znajomych

To jest miejsce, gdzie swobodnie możecie poszerzać swoją wiedzę, odkrywać nowe, nieznane ?lądy?. a także uczyć się od siebie nawzajem. Cóż mogę więcej napisać, każdy powinien sam wejść i sprawdzić. Pamiętajcie – serwis jest młody i zapewne potrzebuje naszej pomocy. Rejestrujcie się i zacznijcie się uczyć. Co ciekawe projekt zyskał aprobatę serwisu: polakpotrafi.pl i można wspomóc jego rozwój na: //polakpotrafi.pl/projekt/comlearnpl-nowy-wymiar-nauczania

comLEARN – zrzut ekranu

comLEARN - zrzut ekranu

Wpis przesłał Sebastian Wójcik, autor serwisu.

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

Komentarzy: 1

Napisz komentarz