Natura przejawia się różnie…

Podlaskie - spot reklamowyJakieś kilka dni temu zaprezentowano oficjalny spot reklamowy, który ma promować województwo podlaskie. Zima, długowłosy, brodaty mężczyzna, żubry, konie, krajobrazy… Początkowo spokojnie, później do „akcji” wkracza nagi mężczyzna (miejsca tzw. strategiczne nie są widoczne), wybiega z bani (sauna na mokro) na śnieg i przeobraża się w tysiące kolorowych pikseli (znanych z logo woj. podlaskiego)… Niektórzy piszą, że spot ten jest kontrowersyjny, chyba ze względu na te elementy nagości. No cóż, ja uważam zupełnie inaczej, spot bardzo mi się podoba, jest dynamiczny i ciekawie łączy nowoczesność z naturą, z krajobrazami Suwalszczyzny. Zobaczcie sami!

Fot.: Kadr z filmu promującego województwo podlaskie

Print Friendly
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Komentarze: 9
 1. Anna

  ..i to ma być promowanie woj. podlaskiego? Nie podoba mi się ZUPELNIE!!!!!!

 2. pola

  Yeah! mi się bardzo podoba. Jak ktoś kiedyś wyskoczył z takiej sauny w zimno a już w ogóle o śniegu nie wspomnę to powinien zrozumieć ten wybuch energii :).

  • Łukasz Tyczkowski

   …i cudowną przemianę w pixele ;) ale goście z końca spotu już chyba nie mieli tyle szczęścia do tej energii i cudownej transformacji ;)

 3. pola

  taaak ten jeden to miał niezłe haluny.

  • Łukasz Tyczkowski

   Aj Pola, a Ty to od razu tak wszystko dosłownie ;) weź tak wyskocz z rozgrzanej sauny na mróz, to też zobaczysz piksele ;)

 4. pola

  no właśnie o takich pikselo-halunach myślałam. Swoją drogą myślę że inni też mieli tylko tych funduszy z unii nie starczyło co by to ująć w Scenariuszu :P

 5. MiaWallace;)

  Film jest świetny, bardzo mi się podoba:) artystyczny i nie banalny:) A mam jedno pytanie, jak nazywa się ten mężczyzna widoczny w 0:24 i 0:30…. skądś go kojarzę ;)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge