👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Suwałki Varia

Natura przejawia się różnie…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Podlaskie - spot reklamowyJakieś kilka dni temu zaprezentowano oficjalny spot reklamowy, który ma promować województwo podlaskie. Zima, długowłosy, brodaty mężczyzna, żubry, konie, krajobrazy… Początkowo spokojnie, później do „akcji” wkracza nagi mężczyzna (miejsca tzw. strategiczne nie są widoczne), wybiega z bani (sauna na mokro) na śnieg i przeobraża się w tysiące kolorowych pikseli (znanych z logo woj. podlaskiego)… Niektórzy piszą, że spot ten jest kontrowersyjny, chyba ze względu na te elementy nagości. No cóż, ja uważam zupełnie inaczej, spot bardzo mi się podoba, jest dynamiczny i ciekawie łączy nowoczesność z naturą, z krajobrazami Suwalszczyzny. Zobaczcie sami!

Fot.: Kadr z filmu promującego województwo podlaskie

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarzy 9

  1. Yeah! mi się bardzo podoba. Jak ktoś kiedyś wyskoczył z takiej sauny w zimno a już w ogóle o śniegu nie wspomnę to powinien zrozumieć ten wybuch energii :).

  2. no właśnie o takich pikselo-halunach myślałam. Swoją drogą myślę że inni też mieli tylko tych funduszy z unii nie starczyło co by to ująć w Scenariuszu :P

  3. Film jest świetny, bardzo mi się podoba:) artystyczny i nie banalny:) A mam jedno pytanie, jak nazywa się ten mężczyzna widoczny w 0:24 i 0:30…. skądś go kojarzę ;)

Napisz komentarz