👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Varia

Zmiany, zmiany…nowy szablon

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jak widać, na blogu nastąpiła pewna bardzo poważna zmiana. Postanowiłem użyć innego szablonu, tamten wydawał mi się jakiś nieodpowiedni do zamieszczanych wpisów :) Wiem że i tak panuje tutaj mały chaos, bo posty są na różne tematy, ale szablon, który postanowiłem teraz zastosować jest jakiś bardziej pprzyjemny dla oka, tak mi się przynajmniej wydaje.

Posty wyświetlane sąna wiszącej tablicy, w nagłówku trochę zieleni, co moim zdaniem bardziej pasuje do miejsca, w którym mieszkam. W końcu mam dosłownie kilka kilometrów do Wigierskiego Parku Narodowego, Mazury tuż tuż, a tam sama zieleń. Domyślam się, że nie do końca pasuje to do wpisów o nowych technologiach, ale co mi tam, szblom można zmienić w każdej chwili :) Mam nadzieję, Drodzy Czytelnicy (a tyyylu Was jest:), że ta zmiana wyjdzie i Wam na dobre. Zawsze możecie wyrazić swoje opinie w komentarzach, do czego serdecznie zachęcam.

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

Napisz komentarz