👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Doskonalenie zawodowe Język niemiecki Technologia Varia

Jak motywować uczniów wykorzystując technologie XXI wieku?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Łukasz Kuciński - wideokonferencjaCzy chcieliby Państwo by Państwa uczniowie zawsze rozumieli materiał i z chęcią uczestniczyli w każdych zajęciach?

Jeśli tak, to ogólnopolskie seminarium Inteligencja Pedagogiczna jest właśnie dla Państwa! Seminarium prowadzone przez Łukasza Kucińskiego umożliwi Państwu poznanie niezwykle efektywnych technik motywacyjnych wykorzystujących nowoczesne narzędzia edukacyjne.

Dowiedzą się Państwo jak czerpać z nieprzebranych zasobów internetu i jak korzystać z interaktywnych podręczników multimedialnych czy platformy e-learningowej by skutecznie motywować uczniów do nauki języków obcych.

Inteligencja Pedagogiczna to kompleksowa strategia, dzięki której lekcje są jeszcze ciekawsze a uczniom naprawdę chce się uczyć! Podczas seminarium zaprezentujemy również najnowszą ofertę WSiP w zakresie nauczania języków obcych opartą o wykorzystanie nowoczesnych narzędzi edukacyjnych i powiemy, co zrobić, aby zmotywować uczniów do korzystania z dostępnych materiałów.

Prowadzący: Łukasz Kuciński
Termin wideokonferencji: 10 maja 2011 (wtorek), w godzinach 14:30-16:30.

Zapraszamy Państwa przed ekrany komputerów już 30 min. przed rozpoczęciem spotkania (prosimy o wcześniejszą rejestrację).

W programie:
14:30 ? 15:00 Oferta WSiP ? prezentacja produktowa
15:00 ? 16:30 Wykład: „Inteligencja Pedagogiczna. Jak motywować uczniów wykorzystując technologie XXI wieku”

Więcej informacji i rejestracja

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

Napisz komentarz