👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Doskonalenie zawodowe Technologia Varia

EduCamp School Wrocław 2012

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

EduCamp School Wrocław 2012

Mam przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję konferencji EduCamp. Spotkamy się w gronie pasjonatów zainteresowanych edukacją, nowymi mediami i technologiami. Stojąc mocno na gruncie edukacji, technologii i Internetu wypatrujemy wzajemnych pól współpracy, inspiracji, motywacji i podejmowania skutecznych działań. Tym razem chcemy skupić się na edukacji szkolnej. W tym celu postanowiliśmy wybrać się do Wrocławia. Wspólnie dążymy do tego, by wybierać z nich to, co najlepsze, i wdrażać do praktyki edukacyjnej.

Celem konferencji jest dostarczenie unikalnych, wartościowych i świeżych informacji, dotyczących edukacji szkolnej. Pośrednim celem jest także wskazanie obowiązujących tendencji, a także przegląd i porównanie różnych działań związanych z nowoczesnym kształceniem.

Organizując konferencję EduCamp School dążymy do jak najpełniejszego spojrzenia na nowoczesną edukację:

  • wnikliwie obserwujemy stan obecny,
  • zastanawiamy się, czego uczy nas przeszłość,
  • bazując na rzetelnej wiedzy, świeżości myślenia i wymianie doświadczeń – rozważamy, jak nasze obecne działania mogą wpływać na przyszłość.

Podczas wrocławskiej edycji konferencji EduCamp skupimy się na szkole i tym, co można zrobić w niej lepszego. Postaramy się określić wyzwania współczesnej szkoły i znaleźć skuteczne sposoby na edukację w dobie Internetu.

Konferencja jest idealnym miejscem do zapoznania się z obowiązującymi trendami, realizowanymi projektami i wykorzystywanymi narzędziami. Nieformalna, swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja wymianie doświadczeń i kontaktów, które służą ciągłemu rozwojowi, a także w wielu wypadkach – zmianom postrzegania środowiska edukacyjnego.

W EduCampie wezmą udział eksperci z dziedzin związanych z oświatą, szkolnictwem, technologiami edukacyjnymi, nowymi mediami i Internetem. Uczestnicy będą dyskutować o pomysłach i rozwiązaniach korzystnych dla szeroko rozumianej edukacji, o możliwościach współpracy branży internetowej ze szkoleniową, o technologiach, start-upach, filozofii e-learningu i nowych trendach z nią związanych. Główny nacisk będzie jednak położony na nowoczesne realizowanie edukacji szkolnej.

Termin: 23.02.2012 Wrocław
Miejsce: Aula Kolegium Języków Obcych przy Uniwersytecie Wrocławskim.

Udział w konferencji jest darmowy, wymaga jedynie rejestracji na stronie wroclaw.educamp.pl, gdzie w ciągu kolejnych dni będą ukazywały się informacje na temat prelegentów, programu i dodatkowych atrakcji.

Serdecznie zapraszam
Piotr PESZKO

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarzy 6

  1. zarejestrowałam się system mi pokazał godz 16.00- znaczy godzinę rozpoczynającą prezentacje ekspertów. Ciekawa jestem natomiast jak jest z warsztatami…piszą że są ale jak się na nie zapisać tego nie umiem odgadnąć. Może Tobie rzuciła się informacja na oczy o nich?

Napisz komentarz