👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Doskonalenie zawodowe O mnie Varia

Language Learning Blog 2012 – zagłosuj

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Language Learning Blog 2012Zwracam się do Was z gorącą prośbą poświęcenia kilku sekund, aby oddać głos na mój blog w konkursie „Language Learning Blog 2012”, który po raz kolejny organizują Lexiophiles i portal bab.la. W poprzednich edycjach udało mi się zająć miejsca w pierwszej dziesiątce, co uważam za swój osobisty sukces, oddano łącznie mnóstwo głosów. W tym roku będzie ich zapewne jeszcze więcej, bo w kategorii blogów językowych jest całe mnóstwo ciekawych stron. To jak? Mogę na Was liczyć? Wystarczy naprawdę kilka sekund, już tłumaczę co trzeba zrobić.

1. Wchodzimy na stronę www.lexiophiles.com
2. Na liście znajdujemy i zaznaczamy „Blog o języku niemieckim”
3. Zjeżdżamy na dół listy i klikamy „Vote”

To wszystko :) Dodam jeszcze, że Wasze głosy to 50% sukcesu. Druga połowa to zadanie specjalnej komisji Lexiophiles, więc na to już nie mam wpływu.

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarzy 11

 1. Panie Łukaszu, uważam, że blog jest rewelacyjny. Oddałam swój głos i zachęcam innych tu zaglądających do oddania głosu na Pana blog. Życzę powodzenia i lepszego wyniku w tej edycji konkursu.
  Od kilku lat uczę się niemieckiego. Pana blog i zamieszczane na nim materiały są mi b.pomocne.
  Ewa 50+

 2. Oczywiście że zagłosowałam i to z przyjemnością:-)Wiele razy korzystałam z materiaów tu zamieszczonych i uważam że blog ten zasługuje na wszelkie nagrody.Pozdrawiam!:-)

 3. Głos oddany, a tak po za tym to jaki system nauki tego języka byście polecili, aby w krótkim czasie poznać przynajmniej podstawy tego języka?

 4. Oczywiscie,ze oddalem swoj glos :D A pierwsza dziesiatka przy takiej konkurencji,to naprawde niezle… I zycze conajmniej pierwszej „trojki” …

 5. Zauważyłem, że wiele blogów walczy o podium :) życzę powodzenia w konkursie bo konkurencja jest dość spora. Zagłosowane.

  • Jaaaasne, już widzę jak jest „zagłosowane”, skoro głosowanie skończyło się 28-go marca… a dopiero teraz zebrało Ci się, czytelniku, na komentarze na moich stronach. Promocja Twojej strony nie musi tak wyglądać, są też inne sposoby :]

Napisz komentarz