👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Język niemiecki Słownictwo niemieckie Słownik tematyczny Technologia

Bezpłatne słowniki turysty dla platformy Android

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Bezpłatne słowniki turysty dla platformy AndroidDostałem dzisiaj newsletter od Lexland z informacją, którą chciałbym się z Wami podzielić. Mail informuje o wydaniu ?Słowników turysty? w wersji mobilnej dla systemu Android. Dostępny jest też oczywiście słownik języka niemieckiego, nie podano jedynie ilości słówek w bazie aplikacji, pozostaje więc przetestować słownik na własnym telefonie. Poniżej znajdziecie linki do Google Play oraz odpowiednie kody QR. Treść maila od Lexland:

Zapraszamy do zapoznania się naszą serią ?Słowniki turysty? dla platformy Android. W celu skorzystania ze słownika należy pobrać program ?Słowniki TL+ – free?, który jest przeglądarką słowników oraz wybrane bazy słownikowe. Obecnie oferujemy słowniki turystyczne w językach:

 • angielskim
 • niemieckim
 • francuskim
 • hiszpańskim
 • włoskim

Większe, specjalistyczne bazy słownikowe już wkrótce!

Jak skorzystać ze słowników? Żeby pobrać aplikacje, skorzystajcie z linków albo kodów QR. Najpierw pobieramy aplikację Słowniki TL+ – free,

Słowniki TL+ - free

później TL+ niemiecki słownik turysty.

TL+ niemiecki słownik turysty

To wszystko. Miłego korzystania. :)

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarzy 9

 1. Bardzo przydałaby mi się taki słownik, ale nie mam Androida, tylko Symbian.
  Czy istnieje wersja na ten system? Nigdzie nie mogłem tego znaleźć…

  • Tak naprawdę, to nie chodzi tutaj ani o długość artykułu, ani o to, żeby był ciekawy. :) Chciałem jedynie zwrócić uwagę czytelników na to narzędzie.

   A tak w ogóle, to dziękuję. :)

 2. No to jeśli będę mieć takie programy w telefonie to nie straszne będzie zwiedzić całą Europę bo z każdym się „dogadamy” !

Napisz komentarz