👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Edutainment - nauka poprzez zabawę Język niemiecki Landeskunde - realioznawstwo

Deutsche Bundesländer – Quiz

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Zmiana szablonu bloga to nie jedyna nowość, jaką mam Wam do zaprezentowania. Kolejnym dodatkiem będą różnego rodzaju quizy, które będę zamieszczał we wpisach bloga. Kiedyś rozwijałem dział z ćwiczeniami interaktywnymi zupełnie oddzielnie, ale postanowiłem to zintegrować z blogiem, żeby nauka i ćwiczenia były jeszcze łatwiejsze. Na pierwszy ogień idzie quiz sprawdzający znajomość stolic niemieckich krajów związkowych. Zapraszam do sprawdzenia swojej wiedzy! Po udzieleniu wszystkich odpowiedzi Wasze wyniki będą podane na tablicy. Wystarczy tylko podać swoje imię i adres e-mail (nie będzie on publikowany). Liczę też na Wasze komentarze i uwagi co do tego rodzaju ćwiczeń.


Sprawdź swoją znajomość niemieckich krajów związkowych (Bundesländer) i ich stolic. Masz 2 minuty na zaznaczenie swoich odpowiedzi. Do dzieła!

Tablica wyników: Deutsche Bundesländer

max z 14 punktów
#NazwaDodanyPunktyWynik
Tabela ładuje się
Brak dostępnych danych
Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 5.00 (92%) - 1 głos

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarzy 11

  1. Ph, a mnie nie ma na liście, a też miałam 14 punktów ;). Na dodatek nie da rady wpisać razem „Agnieszka Drummer”, bo ostatnich dwóch liter nie łapie ;).

  2. Jestem stałą bywalczynią bloga w związku z tym, że mam do czynienia z klientami z Niemiec i lubię wiedzieć co w trawie piszczy. Poprzedni szablon był ładny ale ten jest ładniejszy :)

  3. A czemu tym razem , nie można zobaczyć gdzie się popełniło błąd. Wcześniej w tych qiuz pokazywało błędną odpowiedz na różowo a porawną na zielono. Ten systme był lepszy bo wiedziłam gdzie zrobiłam błąd i mogłam na tym błędem popracować , żeby utrwalić w głowie. Tymczasem tu nie wiem gdzie błąd popełniłam , takie troszkę Lotto ….a nie nauka , pozdrawiam

  4. Nie będę się kompromitować :-( ale gratuluję wszystkim zdobywcom 100 punktów.

Napisz komentarz