👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Doskonalenie zawodowe Język niemiecki O mnie Technologia

Zapraszam na kursy niemieckiego online!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Oficjalnie ruszył projekt kursów niemieckiego online w grupach. Dotychczas prowadziłem jedynie zajęcia indywidualne w Szkole Języków Obcych PAROLI, ale postanowiłem poszerzyć ofertę swoją i tym samym szkoły, wprowadzając właśnie kursy grupowe. Na razie będę skupiał się na webinarach, wykładach na określone tematy, później mam zamiar prowadzić usystematyzowane kursy języka niemieckiego online, np. dla osób początkujących lub opiekunek osób starszych. Nauka odbywa się w wirtualnej klasie, więc Skype czy inne komunikatory nie są potrzebne. W początkowym okresie mam bardzo korzystną promocję: 1 wykład kosztuje tylko 6 zł. To daje Wam ponad 50% oszczędności. Zapraszam do spróbowania ;)

Obecnie w ofercie są następujące wykłady:

Auf Wiedersehen!

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarzy 16

  1. Cena bardzo atrakcyjna, jak długo będzie utrzymana? Kiedy pojawią się kolejne wykłady i z jaką częstotliwością będą się pojawiać dalej?

  2. Bardzo fajna inicjatywa. Gratuluje wykonania. Za rok kończę studia i zamierzam wyjechać do pracy do Niemiec. Na pewno przydadzą mi się Twoje kursy. Wielkie dzięki!

    • Na razie w ofercie są pojedyncze webinary, lekcje nie są sprzedawane w pakietach Poza tym cena jest promocyjna i wynosi mniej niż 50% ceny wyjściowej. To powinno wystarczyć ;)

  3. Te 6 zł to jest cena tylko pierwszego wykładu? Czy w tej cenie można oczekiwać np. kompletu kursu dla początkujących? Te webinary są do ściągnięcia, czy tylko będą dostępne online?

    • We wpisie widnieje „1 wykład kosztuje tylko 6 zł.” Nie jest to więc cena za komplet czy cały kurs. Są to webinary, więc już z definicji słowa wynika, że nie sprzedaję materiałów, które chociażby tutaj udostępniam za darmo, sprzedawane są natomiast miejsca na webinarach, czyli wykładach przez Internet.

Napisz komentarz