👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Gefällt mir! Landeskunde - realioznawstwo Technologia Varia

Dronem nad Auschwitz-Birkenau [wideo]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Nowoczesna technologia przybliża nam świat i pokazuje z innej perspektywy to, co już znaliśmy. Poniższe wideo pokazuje obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau w 70. rocznicę jego uwolnienia. Tory kolejowe, wejście do obozu, baraki… Materiał jest krótki, ale jakże wymowny.

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 5.00 (96%) - 3 głosy

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarzy 8

  1. Nie no, blogi takie jak ten, czyli szczerze, otwarte, pisane przez ludzi z pasją oraz pisarskim talentem powinny być bardziej promowane, tak by czlowiek, który docenia slowo pisane, mogl w latwy sposob je odnalezc w reszcie tego chłamu blogerskiego w naszym kraju, na pewno masz w tym sprzymierzeńca we mnie, wysylam Twojego bloga kazdemu, kto pyta mnie o sposoby na nudę :)

  2. A mnie te drony przerażają, powiem szczerze. Gdy bowiem spojrzeć na to, w jakich celach ta technologia jest wykorzystywana na Wschodzie, naprawdę można się przerazić. Samo wideo natomiast robi wrażenie.

  3. Akurat dron użyty na potrzeby tego filmu nie przyniósł masowej zagłady. Nie przesadzajcie z tym porównaniami.

  4. Asia niestety wszystkie dobre rzeczy można wykorzystać również w złych celach, najgorsze jest jak się koncentrujemy i wyszukujemy tylko negatywne rzeczy

  5. Filmy kręcone przez drony naprawdę robią wrażenie. Przede wszystkim dają coś co do tej pory nie było wykorzystywane, tworzą inne spojrzenie na świat. Bardzo fajnie, że możemy coś takiego oglądać. Do czasu kiedy nie będą wykorzystywane do bardziej niecnych celów.

Napisz komentarz