👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Varia

Godzina dla Ziemi – przyłącz się do akcji WWF

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Już w sobotę (tj. 27 marca 2010), o godz. 20:30 będzie miałą miejsce kolejna akcja „Godzina dla Ziemi„. Polega ona na tym, że uczestnicy wyłączają wszystkie światła i urządzenia w domu na okrągłą godzinę.

Godzina dla Ziemi to największa na świecie akcja na rzecz ograniczenia zmian klimatu. Trzeci już raz osoby indywidualne i władze miast na jedną godzinę zgaszą miliony świateł w symbolicznym apelu o działanie na rzecz Ziemi. Wbrew oczekiwaniom, ubiegły rok nie przyniósł porozumienia klimatycznego w Kopenhadze. Pokażmy, że ludzie z całego świat potrafią zjednoczyć się, by sprostać największemu wyzwaniu naszych czasów. Nasz entuzjazm i determinacja pomogą skłonić polityków z całego świata do realnych działań i pokażą, że powstrzymanie zmian klimatu wymaga współpracy wszystkich rządów.

Do dzieła więc, chęć udziału można zgłosić na stronie WWF. Liczba zarejestrowanych osób na dzień 20.03.2010, godz. 8:30: 7534.

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

Napisz komentarz