👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Gramatyka niemiecka Język niemiecki Słownictwo niemieckie Varia

Wyniki konkursu na najlepszy poradnik dla uczących się języka niemieckiego

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Wyniki konkursuZakończony niedawno konkurs na najlepszy poradnik dla uczących się języka niemieckiego przebiegał dosyć burzliwie. Mieliście zastrzeżenia co do sposobu głosowania na poradniki oraz co do komentarzy pod wpisem z pracami konkursowymi (komentarze zostały ostatecznie zamknięte). Sam proces głosowania również nie do końca wyglądał tak, jak powinien, gdyż na jedną z prac oddano łącznie ponad 1300 głosów, z czego ponad 700 to głosy sfałszowane. Krótko mówiąc: jedna z głosujących osób korzystała z różnych serwerów proxy, umożliwiających sztuczne nabijanie głosów i ominięcie zabezpieczenia (głosowanie z jednego adresu IP i jednego komputera TYLKO co 8 godzin). I tutaj małą przestroga na przyszłość: każdy taki głos zostanie wykryty, tak też było tym razem. Chciałem zdyskwalifikować Katarzynę Kaczmarczyk (PORADNIK: „Jak uczyć się języka niemieckiego w ogóle?”), ale otrzymałem maila od osoby, która te głosy nabijała i okazało się, że nie jest to autorka poradnika. Zostało mi więc dokładne przejrzenie logów głosowania i odjęcie głosów, które oddane zostały przez proxy. Tym samym poradnik nr 9 spadł na 5. miejsce z 572 głosami. Pozostałe osoby nie wzbudzały podejrzeń, więc ogłaszam oficjalną listę zwycięzców:

1. miejsce – 1686 głosów

Małgorzata Kożyczkowska – „Jak uczyć się niemieckiej gramatyki?”

Nagrody za 1. miejsce:
FISZKI ? j. niemiecki ? Starter
FISZKI ? j. niemiecki ? Słownictwo 1
FISZKI ? j. niemiecki ? Słownictwo 2
FISZKI ? j. niemiecki ? Czasowniki A

2. miejsce – 1519 głosów

Klaudia Miniuk – „Jak uczyć się języka niemieckiego?”

Nagrody za 2. miejsce:
FISZKI ? j. niemiecki ? Starter
FISZKI ? j. niemiecki ? Słownictwo 1
FISZKI ? j. niemiecki ? Czasowniki A

3. miejsce – 1207 głosów

Hanna Holeksa – „Jak uczyć się języka niemieckiego?”

Nagrody za 3. miejsce:
FISZKI ? j. niemiecki ? Starter
FISZKI ? j. niemiecki ? Słownictwo 1

4. miejsce – 874 głosy
Marta Tomaszewska – „Jak uczyć się niemieckich słówek?”

Nagroda za 4. miejsce:
FISZKI ? j. niemiecki ? Biznes

Postanowiłem, że o zajęciu 4. miejsca zadecyduje także ilość zdobytych głosów, nie inne czynniki (kreatywność, nakład pracy itp.), gdyż głosowanie wyglądało tak a nie inaczej i nie chciałem dodatkowo „mieszać”. Wszystkie prace konkursowe możecie podziwiać pod tym adresem.

Dziękuję za udział i gratuluję zwycięzcom!

UWAGA!

Zwycięzców proszę o wysłanie przez formularz kontaktowy danych adresowych (imię, nazwisko, dokładny adres), pod które mam wysłać nagrody. Dane te zostaną wykorzystane tylko w tym celu i nie zostaną przekazane osobom ani firmom trzecim.

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarze 4

  1. brawo :) im dłuższy okre głoswoania tym wiecej nerwow;) ale jak widac mozna walczyc miesiac i wygrac:) Brawo Małgosia:)

  2. dziękuję:) cieszę się niezmiernie i czekam na nagrodę:) emocje były niezmierne i dla mnie i dla moich bliskich którzy się w to zaangażowali:)

  3. Wszystkich zwycięzców proszę o trochę cierpliwości, nagrody postaram się wysłać jeszcze w tym tygodniu. Cierpię na chroniczny brak czasu i nie mam kiedy stać w kolejkach na poczcie :)
    Z góry dziękuję za wyrozumiałość i pozdrawiam,
    Łukasz

Napisz komentarz