👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Varia

Die Sommerferien haben begonnen!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

imageŻyczę Wam udanych wakacji, dużo pozytywnego szaleństwa, ale w bezpiecznym otoczeniu, odpoczynku, super pogody, nieważne gdzie. Uważajcie na siebie i nie zapominajcie o języku niemieckim. Możecie tu od czasu do czasu zaglądać, bo na pewno będę pisał i dzielił się swoją wiedzą nawet podczas tych dwóch letnich miesięcy. Tschüs!

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarzy 6

  1. Witam serdecznie,
    w tym roku po raz kolejny wybieram się do Berlina. Może Pan oraz czytelnicy będą w stanie polecić mi miejsce warte zobaczenia – mam na myśli te mniej oklepane i opisane w każdym przewodniku, może ktoś odkrył/zna jakieś miejsce, które nie jest oblegane przez turystów, a mimo to warte uwagi.

    Pozdrawiam gorąco i życzę miłych wakacji

  2. Również życzę miłych wakacji! Życzenia trochę spóźnione bo pracuję niestety i nie mam czasu wejść na komputer! Pozdrawiam!!!!

  3. O ile się nie mylę, to w Niemczech chyba nie ma teraz wakacji? Oni mają chyba dużo krótszych przerw, ale nie jestem pewien. Proszę o odpowiedź, żebym miał pewnośc ;)

  4. Mam półtora roku na nauczenie się języka niemieckiego, także bardzo się cieszę że trafiłem na twój blog.

    Marcin, masz rację, w Niemczech wakacje są porozbijane, czego osobiście niemieckim uczniom nie zazdroszczę

Napisz komentarz