👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Doskonalenie zawodowe Landeskunde - realioznawstwo Varia

Kursy niemieckiego w Niemczech (Frankfurt)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Nauka niemieckiego w Niemczech to bardzo ciekawy sposób doskonalenia swoich umiejętności. Nie dość, że uczęszczacie tam na regularny kurs niemieckiego, to po wyjściu ze szkoły znajdujecie się w niemieckojęzycznym otoczeniu. Dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że dzięki współpracy ze Sprachcaffe macie możliwość skorzystania z oferty ich kursów (nie tylko niemieckiego) ze zniżką. Wystarczy zapisać się na dowolny kurs w dowolnym terminie i w polu zniżki wpisać ?Tyczkowski?, aby otrzymać 100 zł rabatu.

Standardowy, tygodniowy kurs niemieckiego we Frankfurcie nad Menem to 20 lekcji i koszt jedynie ok. 800 zł (bez zakwaterowania). Te 100 zł zniżki to więc grubo ponad 10%. Kurs intensywny (30 lekcji tygodniowo) kosztuje ok. 1100 zł, więc nadal 100 zł zniżki pozostaje ciekawą ofertą. Sprawdźcie ceny sami.

Kurs niemieckiego we Frankfurcie – szczegóły

Cennik kursów niemieckiego w Niemczech (Frankfurt)

Cennik kursów niemieckiego w Niemczech

Szkoła Sprachcaffe Languages PLUS, a jednocześnie główna siedziba firmy, zlokalizowana jest w stylowej dzielnicy Sachsenhausen pełnej butików, kawiarni i barów. Szkoła posiada kafejkę i taras, na którym kursanci mogą odpocząć między lekcjami. Do centrum miasta można dojść w 10 minut, wystarczy krótki spacer historycznym mostem ?Eiserner Steg?, gdzie w sercu miasta leży od restaurowany rynek ?Römer?. Wiele ciekawych muzeów oddalonych jest od szkoły o zaledwie kilka minut spacerem i znajduje się tuż nad Menem, którego brzeg jest idealnym miejscem odpoczynku po zajęciach w słoneczne popołudnia!

Frankfurt jest piątym co do wielkości miastem w Niemczech, leży nad rzeką Men i uznawany jest za największe centrum finansowe w Europie (po Londynie).

Foto: barnyz / CC BY-NC-ND

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

Napisz komentarz