👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

Gefällt mir!

Shanghai Tower – ostatni hit YouTube

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Mało w tym niemieckiego, wiem, ale ten film obejrzały w ciągu ok. dwóch dni ponad 2 miliony osób. Może większość z Was natknęła się już gdzieś na ten materiał, bo cały Facebook i różne portale (w moim przypadku te niemieckojęzyczne, bo głównie je odwiedzam w poszukiwaniu czegoś do poczytania) aż huczały. Polecam kolejny wpis z serii Gefällt mir! Dwóch kolesi, kamery HD, 650 metrów wysokości i zapierające dech w piersiach (atemberaubend) widoki. Tak przy okazji: to, co oni robią, nazywamy Hochhausklettern albo Extremklettern (klettern – wspinać się).

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarzy 15

  1. Przez pierwszą połowę filmu trochę wiało nudą, miałem nawet wyłączyć, ale na szczęście przewinąłem dalej. Końcówka na prawdę zapiera dech!

  2. Wyczyn tych ludzi jest naprawdę imponujący. Naprawdę, takie zachowania mogą imponować. Jak widać film z nimi cieszy się ogromnym powodzeniem.

  3. Wyczyn tych ludzi zapiera dech w piersiach , widać ze ćwiczyli latami wspinaczkę . Sam osobiści bym się nie odważył na tak extremalny wyczyn.
    Pełen szacun dla nich .

  4. Do takich rzeczy tylko zdolni są rosjanie. Jest wiele filmików w internecie, które ukazują rosjan, którzy wiszą na 100 metrowych dźwigach na 1 ręce i podciągają się na niej. Oni nie mają lęku przed śmiercią.

  5. Nie lada wyzwanie, trzeba mieć niesamowitą odwagę, by zdecydować się na takie coś. Mi od samego oglądania w głowie się kręcie :)

Napisz komentarz