👉 Niemiecki online 👈

Kurs z lektorem, zajęcia indywidualne

O mnie Varia

Blog na urlopie…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Wakacje w pełni. Ja niestety nie mam dwóch miesięcy przerwy, bo urlop trwa u mnie raczej kilka dni i w sumie rzadko znajduję na niego czas… Skąd więc przestój w publikowaniu nowych wpisów. Powodem takiej ciszy na blogu jest po prostu mnóstwo obowiązków w Szkole PAROLI. Grono pedagogiczne jest coraz większe, mamy nowych germanistów i anglistów, coraz więcej jest także uczniów, przez co ja mam też ogrom pracy organizacyjno-biurowej. Nie chcę się zbytnio tłumaczyć, tak tylko daję znać, żebyście wiedzieli, że nadal tu jestem i nie porzuciłem bloga :) W międzyczasie możecie przeglądać starsze wpisy albo zerknąć na FB, gdzie co jakiś czas pojawiają się nowe rzeczy.

mfG
Lukas

PS A co Wy porabiacie? Jak Wam mijają te słoneczne dni?

Print Friendly, PDF & Email

Oceń ten wpis, dzięki!

Średnia ocena: 0.00 (0%) - 0 głosów

Sprawdź też inne wpisy


Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.

komentarzy 5

  1. To prawda, w dzisiejszych czasach coraz trudniej znaleźć chwilę na odpoczynek. Trzeba jednak pamiętać, że ze względu na nasze zdrowie, koniecznie trzeba wygospodarować trochę wakacji ;)

  2. Super blog, masa gramatyki. Bardzo pomagający zarówno przy nauce jak i doskonaleniu języka niemieckiego. Na uwagę zasługują również wskazówki dotyczące wymowy wyrazów niemieckojęzycznych. Wiele uwag praktycznych, i prezentacji praktyk obyczajowych u Naszych zachodnich sąsiadów. Ciekawe są również ćwiczenia on-line. Pozdrawiam

Napisz komentarz